کلیه اخبار مرتبط با واژه خصوصی‌سازی
زمان عرضه ۷ بانک و پالایشگاه بورسی
رئیس سازمان خصوصی‌سازی مطرح کرد:

رئیس سازمان خصوصی سازی از خروج ۳۰۰ شرکت براساس درخواست دستگاه اجرایی از اولویت سال جاری و زمان عرضه باقیمانده سهام دولت در سه بانک و چهار پالایشگاه بورسی خبر داد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴:۱۷
​آغاز مرحله چهارم پرداخت سود سهام عدالت
از امروز کلید خورد؛

سازمان خصوصی سازی از آغاز مرحله چهارم پرداخت سود سهام عدالت به بیماران خاص، ایثارگران، مددجویان تغییر وضعیت یافته، تاکسیرانان و بازنشستگان صندوق های بازنشستگی کشوری از امروز(یکشنبه) ۲۶ اسفندماه خبر داد.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵:۱۹
واکنش خصوصی‌سازی به حرف و حدیث فروش آلومینیوم المهدی

سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: واگذاری سهام آلومینیوم المهدی قانونمند بوده و در مجموع شکایات مطرح‌ شده در خصوص واگذاری این شرکت، رد و این پرونده مختومه اعلام شده است.
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴:۲۲
واگذاری سهام دولتی سه شرکت بیمه‌ای روی میز خصوصی‌سازی
سبحانی اعلام کرد

سازمان خصوصی‌سازی در بهمن ماه پیش رو علاوه بر عرضه بخشی از سهام دولتی‌ شرکت‌های بیمه‌ای البرز، آسیا و اتکایی امین در بورس، مزایده چند بنگاه دیگر را نیز برگزار خواهد کرد که ارزش کل این عرضه‌ها در مجموع حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴:۵۵
واگذاری بابت رد دیون بدترین شکل خصوصی سازی است
ارزش سهام عدالت ۲ برابر شد؛

مشاور سازمان خصوصی سازی واگذاری سهام بابت رددیون را بدترین شکل خصوصی‌سازی و خطا و غفلتی در عملکرد این سازمان در دولت قبل اعلام و پیش‌بینی کرد که ارزش یک میلیون تومان سهام عدالت دو برابر شده باشد.
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲:۵۲
هدف عرضه اولیه کشف قیمت مناسب است

در حالی که هدف از عرضه اولیه سهام شرکت‌ها کشف قیمت مناسب اعلام می‌شود، اما نقش نظارتی بر این عرضه‌ها را نباید نادیده گرفت.
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۵:۱۹