آرشیو
۱۶ شرکت فرابورسی حضور فعال داشتند
در کارگاه های آموزشی و دانش افزایی

در مرحله اول از کارگاه های آموزشی و دانش افزایی اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران عامل و سایر مدیران ارشد شرکت های پذیرفته شده در فرابورس ایران ۱۶ ناشر حضور فعالی داشتند که از این میان مدیران محترم شرکت های بهمن لیزینگ، آ س پ ، تجارت الکتریک پارسیان کیش و مهندسی و ساختمان راه آهن حضور فعال تری نسبت به سایر ناشران فرابورسی داشته اند.
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۰:۳۸
بدهکار ۳۰۰۰ میلیاردی ساختگی

کل وامی که این هلدینگ و شرکت‌های وابسته اش دریافت کرده ۱۷۴ میلیارد تومان بوده که در طول ۱۸ سال دریافت شده و بیش از ۲۲۵ میلیارد تومان هم بازپرداخت کرده است.
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۸:۰۴
تورم به ۳۴.۲ درصد رسید
در اردیبهشت ماه؛

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه ١٣٩٨ به ۳۴.۲ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (۳۰.۶ درصد) ۳.۶ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷:۳۶
افزایش ۱۵ میلیون تنی ظرفیت تامین خوراک صنعت پتروشیمی

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: با بهره‌برداری از ۶ طرح تأمین خوراک صنعت پتروشیمی، ۱۵ میلیون تن به ظرفیت خوراک این صنعت افزوده می‌شود.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳:۵۲
پشتوانه قوی برای گام برداشتن در راستای حمایت از نیازمندان جامعه
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:

حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه امضای تفاهمنامه همکاری با «شرکت مادر تخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي» بیان داشت: سهامداران بانک قرض الحسنه مهر ایران از بانک های بزرگ کشور هستند، به همین منظور پشتوانه قوی برای گام برداشتن در راستای حمایت از نیازمندان جامعه دارد.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶:۵۰
استفاده از ظرفیت بانک قرض الحسنه مهر ایران برای آبادسازی روستاها

سيد عبدالکريم رضوي اردكاني، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت مادر تخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي در دیدار با دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: توجه به قرض الحسنه نقش موثری در توانمندسازی اقشار نیازمند دارد و باید از این ظرفیت بانک برای آبادسازی روستاها و کمک به روستاییان استفاده کنیم.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴:۵۸
برنامه ریزی راهبردی  براي توسعه اشتغالزايي و کارآفريني در مناطق محروم و روستاها
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد:

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳:۲۹
اعطای تسهیلات قرض الحسنه در راستای توسعه بخش کشاورزی
در بانک قرض الحسنه مهرایران صورت گرفت:

بانک قرض الحسنه مهر ایران در همکاری با «شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی» به منظور حمایت و تقویت زمینه های کشاورزی، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱:۱۳
وصولی های بانک سینا ۱۶۳ درصد رشد داشته است
در پایان سال ۹۷:

عضو هیات مدیره بانک سینا گفت: میزان وصولی های این بانک در سال ۹۷ از رشد ۱۶۳ درصدی برخوردار شده است.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸:۳۸
روابط عمومی عضو حیاتی سازمان است
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در دیدار با کارکنان مدیریت روابط عمومی شرکت عنوان کرد :

به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات ، دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت با مجموعه مدیریت روابط عمومی در سومین روزاین هفته که تحت عنوان "روابط عمومی،امید آفرینی،شور و نشاط در جامعه" نامگذاری شده است در دفتر ایشان برگزار شد.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴:۵۸