آرشیو
بنزین باکیفیت ایرانی از بورس انرژی صادر شد
بورس بوی بنزین گرفت

برای نخستین بار در صنعت نفت ایران بنزین باکیفیت ایرانی از بورس انرژی صادر شد.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵:۲۹
 افزایش بازدهی «ثعمرا» برای سهامداران
مدیرعامل سرمایه‌گذاری سعدی وعده داد؛

شرکت سرمایه‌گذاری سعدی به‌عنوان هلدینگ سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف کسب و کار، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ با هدف اصلی مشاركت در شركت‌ها، طرح‌ها، واحدهاي توليدي، صنعتي، بازرگاني، خدماتي و مبادرت به هرگونه عمليات مالي، پولي، بازرگاني و نيز خريد و فروش كالا و سهام در داخل و خارج از كشور و نيز سرمايه‌گذاري در املاك و ساختمان آغاز کرد.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰:۴۶
فراگیری موج سبز در بازار
سهامداران به ادامه صعود امید دارند

شاخص کل با رشد حدود ۱۵۵۰ واحدی نسبت به ابتدای هفته همراه شد و در پایان روز چهارشنبه شاخص کل در عدد ۲۵۴.۴۴۵.۷۲ ایستاد. ارزش معاملات ۹.۱۱۴ میلیارد تومان رسید. اما در بازار فرابورس، آیفکس ۴۸.۵۴ واحد رشد داشت و به ۳.۳۷۴.۳۶ رسید. ارزش معاملات نیز به ۷.۱۷۷ میلیارد تومان رسید‌.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲:۰۷
      بورس انرژی   نخستین عرضه بنزین در بورس انرژی
روز پرترافیک پلاک ۲۴۳

بنزین اکتان ۹۱ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران امروز میهمان بورس انرژی ایران است.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱:۴۷
اکثر سهم‌ها با رشد قیمت مواجه شدند
در آخرین روز معاملاتی بازار سهام

بیشتر سهم‌ها در بورس و فرابورس ایران امروز با افزایش قیمت روبرو شدند به طوری که شاخص کل بورس ۱۵۴۷ و شاخص کل فرابورس ۴۸ واحد رشد کردند.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵:۱۸
قرارداد آتی با سررسید ۱۷ ماهه در بورس کالای «صوفیا»

یکی از بورس‌های کالایی در قاره اروپا، بازار کالایی صوفیا در بلغارستان است که در این بازار انواع مبادلات محصولات کشاورزی با استفاده از قراردادهای مختلفی از قبیل قرارداد آتی و قراردادهای تحویل فوری انجام می‌شود. کالاخبر در این گزارش به بررسی قراردادهای قابل معامله در بورس کالای صوفیا می پردازد به طوریکه گندم از اصلی ترین محصولات معامله در این بورس بوده و حداکثر زمان انتقال کالاها در قراردادهای آتی ۱۷ ماه است.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴:۱۰
تعیین سود ۹۰ ریالی هر سهم
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

مجمع عمومی شرکت تولید برق عسلویه مپنا تقسیم مبلغ یک هزار و ۹۰ ریال سود نقدی و یک هزار ۸۴۳ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷:۵۸
آغاز دوره معامله قراردادهای اختیار معامله یک شرکت شوینده در بورس

دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام یک شرکت شوینده بورسی از امروز در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲:۱۳
مدیریت ریسک با متنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاری

مدیرعامل شرکت سبدگردان الگوریتم ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این در حالی است که آشنایی حداقلی با اصول اولیه تعیین ترکیب سبد دارایی‌ها نه تنها تا حد زیادی از بروز زیان‌های ناشی از شتاب‌زدگی جلوگیری می‌کند، بلکه می‌تواند رشد پایدار سرمایه را در بلند مدت نیز به دنبال داشته باشد.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸:۱۶
عرضه بلوک ۶۶.۳ درصدی سرمایه گذاری سپه در بورس

شرایط و زمان فروش بلوک سهام ۶۶.۳ درصدی سرمایه گذاری سپه وابسته به بانک سپه با انتشار اطلاعیه ای از سوی بورس اوراق بهادار تهران مشخص شد.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷:۴۷