آرشیو
 خرما از نخلستان‌داران، نصف قیمت بازار خریداری شده است

دبیر انجمن ملی خرمای ایران گفت: اگر قیمت هر کیلوگرم خرمای مضافتی در بازار ۳۰ هزارتومان باشد، هر کیلوگرم این محصول از نخلستان‌داران با بسته بندی ۱۵ هزار تومان و بدون بسته بندی ۱۰ تا ۱۱ هزار تومان خریداری شده است.
یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷:۰۹
معافیت از تحریم‌های نفتی ایران تمدید می‌شود

طبق نظرسنجی "اس اند پی گلوبال پلاتس"، آمریکا در اوایل ماه مه احتمالاً معافیت از تحریم‌های واشنگتن علیه صادرات نفت ایران را برای حداقل چهار کشور خریدار بزرگ نفت و میعانات ایران شامل چین، هند، کره جنوبی و ترکیه تمدید خواهد کرد.
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴:۴۲
درخواست تمدید معافیت مالیاتی شرکت‌های بورسی و امید به تایید
وزیر اقتصاد خبر داد:

وزیر اقتصاد گفت: برای معافیت مالیاتی شرکت‌های بورسی درخواست تمدید شده و امید است به تایید شورا عالی هماهنگی اقتصادی برسد تا به رونق تولید کمک کند.
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵:۴۱
موازی‌کاری بانک‌ها با فام
جدیدترین شماره ماهنامه بازار و سرمایه (تیرماه) منتشرشد

نزدیک به ۱۰ سال از فعالیت شرکت "فام" (فروش اموال مازاد بانک‌ها) می‌گذرد، شرکتی که در ۱۰ سال پیش با مشارکت ۱۰ بانک بزرگ کشور برای فروش اموال تملیکی و املاک مازاد آنها تشکیل شده است.
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱:۰۵
جدیدترین شماره بازاروسرمایه منتشرشد.

شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸:۳۰
انتشار مجله بازارو سرمایه

شماره ۸۳ و ۸۴ نشریه بازار و سرمایه منتشر شد.بازار بدهی ،ادغام بورس ها ، توقف نمادها و دهها مقاله تخصصی- تحلیلی موضوعات اصلی این نشریه را تشکیل می دهند.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲:۱۱
انتشار شماره جدید ماهنامه بازار و سرمایه

شماره جدید ماهنامه بازار و سرمایه با موضوع اصلی تبعات رتبه بندی در ایران، منتشر شد. سهام عدالت، خروج پتروشیمی از بورس کالا و ... دیگر مباحث بررسی شده است.
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲:۳۱
 فایل pdf/ شماره جدید ماهنامه بازارو سرمایه به بازار نشرآمد

شماره ۷۵ و ۷۶ ماهنامه بازارو سرمایه با مطالبی به قلم مدیران و صاحب نظران بازار سرمایه و گفت و گوهای خواندنی بورسی منتشر شد.
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵:۲۷
امنیت یا امنیتی؟

در فضای امنیتی، شیوه هایی از قبیل شنود، شکنجه، جعل و دخالت در امور شخصی افراد به وفور دیده می شود. اسناد منتشره علیه جرج بوش (پسر) به خوبی نشان می داد که چگونه در فضای امنیتی، استفاده از این شیوه ها افزایش پیدا می کند. 
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶:۰۱
روحانی: عزت ایران روزی است که در آن بیکار نباشد/دلالان تحریم به فکر شغل دیگری باشند

رییس جمهوری اظهار داشت: افتخار آفریننان! ما نیاز به توسعه داریم. توسعه یک هدف بسیار بلند و بالا برای همه کشورها است. ما ایران توسعه یافته را می خواهیم. چشم انداز ۲۰ ساله ابلاغی رهبر معظم انقلاب در یازده سال پیش به ما می گوید ایران ظرف ۲۰ سال باید کشور توسعه یافته باشد؛ این هدف بلندی است که همه باید آن را دنبال کنیم.
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱:۰۵